1. Znajdujesz się tutaj: Strona główna
  2. O nas

O naszej poradni

Monika Prus <span>właściciel</span>
Monika Prus właściciel

Monika Prus
psycholog, psychoterapeutka

Jestem absolwentką jednolitych studiów magisterskich na kierunku psychologia na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Wiedzę z zakresu psychoterapii zdobywałam w 4-letniej Szkole Psychoterapii Poznawczo - Behawioralnej SWPS (rekomendacja Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej – PTTPB). Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach, warsztatach, konferencjach naukowych. Jestem członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej należącego do European Association for Behavioural and Cognitive Therapies (EABCT). 
Pracuję w nurcie poznawczo – behawioralnym z elementami terapii schematów oraz technik doświadczeniowych. Metody i formy oddziaływań terapeutycznych dobieram do indywidualnych potrzeb a swoją pracę poddaje regularnej superwizji. Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych, młodzieży i dzieci. Specjalizuję się w terapii zaburzeń lękowych (nerwic), depresyjnych, emocjonalnych, somatyzacyjnych (także związanych z bólem, napięciem, stresem). Pomagam odnaleźć się w sytuacjach kryzysowych, w relacjach społecznych, osobom z niską samooceną i poczuciem małego wpływu na własne życie. 

Karolina Żelechowska <span>Psycholog</span>
Karolina Żelechowska Psycholog

Jestem psychologiem, absolwentką studiów magisterskich na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyłam kurs Terapii Poznawczo-Behawioralnej Dzieci i młodzieży w Centrum CBT w Warszawie. Doświadczenie w pracy z pacjentem zdobywałam zarówno w Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublinie, jak i w Niepublicznych Poradniach Psychologiczno- Pedagogicznych. Obecnie pracuję także jako psycholog i terapeuta z dziećmi do lat 3 w Niepublicznym Żłobku WitaMinki. Głównym obszarem moich zainteresowań zawodowych jest praca terapeutyczna z dziećmi i młodzieżą. W tym obszarze stale podnoszę swoje kwalifikacje na licznych kursach i szkoleniach. Ukończyłam m.in. kurs Treningu Zastępowania Agresji oraz szkolenie dotyczące terapii zaburzeń opozycyjno- buntowniczych u młodzieży. W pracy z dziećmi stosuję głównie techniki poznawczo-behawioralne, ale staram się też ujmować trudności dziecka w szerszym kontekście (rodzinnym, środowiskowym). Z tego względu korzystam także z technik zaczerpniętych z innych nurtów. Od stycznia 2020 roku rozpoczynam kilkuletni kurs psychoterapii Systemowe Rozumienie Rodziny organizowany przez Krakowską Fundację Rozwoju Psychoterapii im. Profesor Marii Orwid. 

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij