1. Znajdujesz się tutaj: Strona główna
  2. O nas

O naszej poradni

Monika Prus <span>właściciel</span>
Monika Prus właściciel

Monika Prus
psycholog, psychoterapeutka

Jestem absolwentką jednolitych studiów magisterskich na kierunku psychologia na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Wiedzę z zakresu psychoterapii zdobywałam w 4-letniej Szkole Psychoterapii Poznawczo - Behawioralnej SWPS (rekomendacja Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej – PTTPB). Stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach, warsztatach, konferencjach naukowych. Jestem członek Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej należącego do European Association for Behavioural and Cognitive Therapies (EABCT). 
Pracuję w nurcie poznawczo – behawioralnym z elementami terapii schematów oraz technik doświadczeniowych. Metody i formy oddziaływań terapeutycznych dobieram do indywidualnych potrzeb a swoją pracę poddaje regularnej superwizji. Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych, młodzieży i dzieci. Specjalizuję się w terapii zaburzeń lękowych (nerwic), depresyjnych, emocjonalnych, somatyzacyjnych (także związanych z bólem, napięciem, stresem). Pomagam odnaleźć się w sytuacjach kryzysowych, w relacjach społecznych, osobom z niską samooceną i poczuciem małego wpływu na własne życie. 

Dorota Petri-Wiącek <span>psycholog</span>
Dorota Petri-Wiącek psycholog

 

 

Dorota Petri-Wiącek
psycholog

Jestem psychologiem. Ukończyłam studia psychologiczne na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Moje zainteresowania psychologiczne skupiają się wokół psychologii klinicznej oraz pozytywnej . W mojej pracy cenię sobie możliwość kontaktu z drugim człowiekiem i pomocy w odkryciu jego potencjału. Jestem osobą, dla której ważny jest nieustanny rozwój. Mam doświadczenie w pracy zarówno z dorosłymi, jak i dziećmi. W życiu osobistym energię i radość czerpię ze spotkań z bliskimi, muzyki oraz sportu.

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij